5 צבעים פופולאריים לצביעת קירות

בחירת הצבע לקירות הבית היא אחת מההחלטות הקריטיות ביותר בעיצוב הפנים והחלל. היא קריטית בגלל שהקירות מהווים חלק גדול ובולט בבית, ונמצאים כמובן בכל פינה וחדר. סיבה נוספת לכך היא שצבע הקיר מהווה חלק מהמארג העיצובי הכללי ומתכתב עם הריהוט והפריטים שעל הקירות, לרבות יצירות אמנות, מתגים ומפסקי תאורה.

בז'

אלגנטי כמו לבן, אבל יותר מעניין מלבן. הבז' פופולארי מאוד בבתים רבים בישראל. הנייטרליות של הצבע הופכת את הבחירה בו לקלה ונוחה. קל מאוד ליצור איתו קונטרסט על ידי שימוש בגוונים כהים מסביב, כמו למשל ביחס למתג טאצ' שחור. מדובר בצבע קלאסי שיוצר תחושה של רוגע ונינוחות. קשה להאמין שתצטערו בדיעבד אם תלכו על בז', למרות שאין ספק שיש צבעים מיוחדים יותר.

 כחול

הצבע הכחול על גווניו השונים, מתכלת ועד כחול כהה, מהווה אופציה מרגשת. הוא יחסית נטול מגדר – הוא גם נשי וגם גברי. הוא הולך טוב עם ריהוט וחפצים בהירים וגם כהים. הוא לא משעמם ולא נמאס מהר. הוא צעיר, נמרץ ומלא חיים – אבל לא יותר מדי ילדותי או נערי. קיר או שניים כחולים בהחלט יקנו נופך מעניין לבית.

כתום

הצבע הכתום צובר תאוצה ואנשים רבים שחשוב להם להשקיע בעיצוב הפנים של הבית שלהם משתמשים בגוונים שלו. הכתום מהווה אופציה צעירה ואלטרנטיבית לצבע החום שמסמל במידת מה תקופות ישנות יותר. הוא קצת יוצא דופן, אבל לא יותר מדי, ולכן הוא מתאים לבתים של צעירים ומבוגרים כאחד.

 אפור

הצבע האפור זוכה לאהדה רחבה בשנים האחרונות. הוא מהווה אופציה אלגנטית ואף מעניינת, דווקא משום שהאינטואיציה אומרת שרוב האנשים יעדיפו להשתמש בצבעים שמחים יותר לכאורה. הוא נייטרלי אבל פחות מלבן או בז'. יש גוונים שונים של אפור – אפור שנוטה לירוק, לכחול ואף לחום. כל אחד מהם מביא איתו משהו אחר. אנחנו מאמינים שבהחלט כדאי לשקול להשתמש בו בצורה מדודה בחדרים מסוימים בבית, אך פחות בסלון.

 ירוק

הצבע הירוק מלבב. הוא מזכיר טבע ומלא בחיים וחיוניות. הוא מסמל פריחה, צבעוניות, רעננות ורוח צעירה. הוא מתאים מאוד לחדרים של ילדים, נערים ואנשים בשנות ה-20 לחייהם, אך לא רק. כמו במקרה הכחול והאפור, גם כאן שימוש מדוד שיבליט את הירוק ולא יפריז בו יחמיא ויוסיף המון לבתים רבים, ואנחנו בהחלט ממליצים עליו.

התקשרו עכשיו