לקוחות פרטיים

 

אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר

אתם בונים בית או משפצים והגעתם לשלב החשמל, סגרתם עם החשמלאי מחיר לנקודת שקע כוח, מתגים וכו' ויצאתם לדרך, אבל רגע… שאלתם אותו בכלל איזה ציוד הוא מתקין? בדקתם איך נראה הציוד הזה? הרי לא הייתם נותנים לו לבחור עבורכם גם את גופי התאורה.

לראשונה בישראל ניתנת לכם האפשרות לתת לציוד החיווט הביתי חלק בעיצוב האמיתי של ביתכם. אנו מזמינים אתכם ליהנות ממבחר אדיר של כל ציוד החיווט הביתי האפשרי, מתגים, לחצנים, דימרים, שקעי טלפון, חשמל, טלוויזיה ותקשורת תחת קורת גג אחת לכל תקציב ובעיצוב מרהיב ההופך כל נקודה בבית לאלמנט דקורטיבי של ממש.

כשמדובר בחשמל לא רק העיצוב מדבר, איכות המוצרים עומדת לנגד עינינו כערך עליון לשמירה על בטיחות לקוחותינו ומתבטאת בתקינה בינלאומית מחמירה ושלל פטנטים להגנה מהתחשמלות והגנה בפני ילדים. מוצרי החברה נבדקים תקופתית ומאושרים ע"י מכון התקנים הישראלי, כמו כן אנו מציעים ללקוחותינו 5 שנות אחריות מלאה על כל מוצרי החברה.

איך זה עובד ?

אם אתם משפצים, בונים או סתם רוצים להחליף מתגים צרו עמנו קשר ותוכלו לתאם פגישה עם אחד הנציגים במשרדינו לייעוץ והתרשמות, אם אינכם יכולים להגיע אין בעיה, נציגינו ערוכים להגיע עד אליכם מצוידים בכל הנדרש למתן יעוץ ואפיון מקצועי של הציוד בביתכם וזאת ללא כל תשלום או התחייבות מצידכם. גם לאחר הרכישה נציגינו ילוו אתכם בשיתוף החשמלאי ו/או האדריכל מטעמכם עד להשלמה הסופית של ההתקנה בביתכם, אז אל תתנו לאחרים לבחור בשבילכם…

 

 

 

מתגי מגע ומפסקים מעוצבים ללקוחות פרטיים

צור קשר

אז למה אתם מחכים?

הנציגים שלנו מחכים לכם לייעוץ, הדרכה ותמיכה מקצועיים בכל עת וללא התחייבות מצידכם

התקשרו עכשיו