לקוחות עסקיים

המקצועיות שלנו היא השקט שלכם

 

בין אם הנכם אדריכלים, מעצבים, יזמי נדל"ן,  קבלני חשמל או חשמלאים אנו מציעים לכם שיתופי פעולה משתלמים לפרויקטים שלכם.

איכות ונראות הציוד שהנכם מציעים לקהל לקוחותיכם הם כרטיס הביקור הטוב ביותר שלכם, לכן אנו מעמידים לרשותכם את המגוון הגדול והאיכותי בישראל של ציוד מיתוג ביתי בעיצוב מרהיב המייצר ערך מוסף אשר יבדל אתכם מהמתחרים ויעניק ללקוחותיכם חווית מוצר ייחודית התורמת רבות לעיצוב כל מבנה ולבטיחות הנמצאים בו.

כקהל מקצועי שבא במגע עם הציוד עצמו אם בהתקנה ואם בהתאמתו לעיצוב החלל תוכלו גם ליהנות מהתקנה פשוטה במיוחד, שלל פתרונות פרקטיים וייחודיים, מגוון פטנטים של הגנה ובטיחות וכמובן איכות המובטחת ע"י עמידת כלל המוצרים במגוון תקנים בינלאומיים ובדיקות התאמה לתקן הישראלי המבוצעות תקופתית ע"י מכון התקנים הישראלי.

דרכי שיתוף הפעולה שאנו מציעים לכם מגוונות בהתאם לצרכים המשתנים של כל בעל מקצוע:

 

אדריכלים / מעצבים

גלו ללקוחותיכם מימד עיצובי חדש שלא הכירו עם מגוון המתגים המיוחדים שלנו הכוללים פתרונות לאלו הרואים בהם נדבך בולט לעיצוב המבנה וגם לאלה המעוניינים בהיטמעות נסתרת של המתגים בו,  הנכם מוזמנים להפנות את לקוחותיכם אלינו או לפנות אלינו עבורם בעצמכם, אתם יכולים להיות מעורבים בתהליך או לתת לנו לעשות את העבודה כולל הגעה עד בית הלקוח בתיאום עמכם, אנו כבר נדאג שזה ישתלם עבור כל הצדדים המעורבים.

קבלנים / חשמלאים

אם הלקוחות שלכם מעוניינים בציוד מיוחד או אם הנכם מעוניינים לשדרג עבורם את המפרט וגם להקל על עצמכם בתהליך ההתקנה הגעתם למקום הנכון, אנו נמצא עבורכם פתרון לכל תקציב, גם כזה שאף יחסוך לכם כסף מול המוצר בו הנכם משתמשים כיום אפילו בפרויקטים גדולים של בנייה רוויה, באחריות ! מבחינה טכנית אינכם צריכים לשנות דבר בשיטת העבודה, כל הציוד סטנדרטי ומתאים לכל תיבות החיווט הקיימות, החיווט עצמו זהה למה שהנכם מכירים אך שיטת ההרכבה נוחה יותר ואיכות החומרים טובה יותר ממה שהכרתם עד היום, בואו לעבוד איתנו ותיהנו מאספקה לאתר, ליווי טכני צמוד בטלפון ובשטח וכמובן ממוצר שמתחשב במתקין כמו בלקוח.

יזמי נדל"ן

בשוק הנדל"ן של היום חשיבות המפרט שהנכם מציעים עולה בהתמדה ומהווה את אחד הנדבכים החשובים בהחלטה של כל לקוח, כיום ללקוח ניתנת האפשרות לבחור ממגוון גדל והולך של מטבחים, שיש, קרמיקה וכלים סניטריים, אנו מאפשרים את אותה חווית לקוח בתחום המתגים.

אם הנכם מעוניינים להציע ללקוחותיכם מפרט מתגים איכותיים ומעוצבים עם אפשרויות שדרוג בלתי מוגבלות אשר יעניקו להם חוויית מגורים בסטנדרט הגבוה ביותר צרו עמנו קשר, אנו כבר נדאג לאשר את המוצר אצל שאר הגורמים מטעמכם (יועצי חשמל, חברות קבלן ופיקוח) וכל זאת ללא השקעה נוספת מצדכם.

 

 

מתגי מגע ומפסקים מעוצבים ללקוחות עסקיים

צור קשר

אז למה אתם מחכים?

הצוות שלנו ערוך ומוכן לתת לכם את ההצעה הטובה והמותאמת ביותר עבורכם

התקשרו עכשיו