אודות

AVE s.p.a

מגע של גאונות

בכפר הציורי רזאטו שבצפון איטליה, משקיף מטה Ave העולמי הכולל את משרדי החברה, מחלקות הפיתוח והעיצוב וכמובן פסי הייצור אל נופם המושלג של הרי האלפים.
מאז הקמתה בשנת 1904 כאחת היצרניות הראשונות בעולם של ציוד מיתוג חשמלי ועד היום עומדת החברה בחזית הפיתוח והייצור של ציוד חיווט ומיתוג איכותי והינה מהחברות הגדולות והמובילות בתחומה בעולם עם משרדים ונציגויות בעשרות מדינות מארה"ב ועד יפן.
ההשראה לסדרות המתגים נולדה משתי יכולות בלתי מתפשרות, היכולת לפרוץ את גבולות הקידמה הטכנולוגית, להסעיר את הדמיון ולגעת ברגש וזיהוי הצורך העכשווי למוצרים מעוצבים, אינטואיטיביים וקלים לתפעול. השילוב המושלם ביניהם הוליד קו מוצרי יוקרה בעיצוב איטלקי נועז שבליבם פועמת הטכנולוגיה המתקדמת בעולם.
בשנת 2008 הייתה חברת Ave הראשונה בעולם להציג סדרה מלאה ופורצת דרך של מפסקי מגע (Touch) מעוצבים שאינם מחייבים תשתית בית חכם, הסדרה זכתה מאז לחיקויים רבים ברחבי העולם תחת שמות שונים אך תמיד נשארה הרחק מעל כולם בזכות היכולת חסרת התחרות של Ave לשדרג באופן מתמיד את המגוון והטכנולוגיה.

אביטל בע"מ

הבית של Ave בישראל

חברת אביטל הוקמה בשנת 1994. פעילותה העיקרית היא יבוא ושיווק רכיבי חשמל ואלקטרוניקה איכותיים לענפי התעשייה ,הבניין והתאורה.
במהלך 20 שנות קיומה צמחה החברה במהירות ובעקביות וכיום היא אחת החברות המובילות והמוערכות בתחומה בישראל.
החברה מייצגת בבלעדיות מגוון רחב של יצרנים מובילים מרחבי העולם איתם היא פועלת בשיתוף פעולה הדוק ע"מ לספק פתרונות איכותיים, מקצועיים ויצירתיים ללקוחותיה.
לאור ניסיונה הטכני העשיר וההיכרות המעמיקה עם שוק החשמל הישראלי זכתה "אביטל" בשנת 2008 לייצג את חברת Ave האיטלקית בישראל בכדי להביא את בשורת האיכות והעיצוב לשוק המתגים הישראלי האפרורי כחלק בלתי נפרד מתנופת המודעות לעיצוב חלל המחיה של השנים האחרונות.
החברה שמה לה לדגש את השירות כערך עליון ומפעילה מערך רחב של נציגי מכירות, תמיכה טכנית ואספקה עד בית הלקוח ללא כל התחייבות או תוספת תשלום ומציעה 5 שנות אחריות יבואן על כל מוצרי Ave בנוסף לליווי טכני של התקנת המוצרים בבית הלקוח.
ולא בכדי זוכים מוצרי Ave להצלחה רבה במשק הישראלי, מבתי מלון, משרדים ובתי עסק רבים ועד בתי יוקרה ואבזור של אלפי יחידות דיור בבנייה רוויה ברחבי הארץ.

 

 

אחריות למתגים, מפסקים ושקעים

5 שנות אחריות

פרס עיצוב למתגים ושקעים מעוצבים

פרס עיצוב LIVINLUCE

פרס עיצוב למתגים, מפסקים ושקעים מעוצבים

פרס העיצוב QUALITEC

פרס עיצוב למתגים, מפסקים ושקעים מעוצבים

פרס העיצוב Compasso d'Oro

מתגים, מפסקים ושקעים מאיטליה

100% made in italy

התקשרו עכשיו